top of page

Galerija

Alises sapnis

Alises sapnis

Jauna ražīga šķirne, ar skaistiem strīpainiem tomātiem. Tomātiem ir interesanta augļu garša. Augļu svars 100-200 g. Auga augstums līdz 1,7 m. Var audzēt ar 2 galotnēm.

Astana-6

Astana-6

Agra tomātu šķirne. Augļi sirds formas,aveņu krāsā, lieli, līdz 600 g. smagi, miltaini, saldi. Auga augstums 1,5-1,7 m. Audzē ar 2 galotnēm.

Kazahskij domašņij

Kazahskij domašņij

Ģimenes relikvija. Agra tomātu šķirne. Augļi sirds formas, maigi rozā krāsā, miltaini, ar plānu miziņu un izcilo garšu. Augļu svars līdz 350 gr. Auga augstums 1,5-1,7 m. Audzē ar 1-3 galotnēm.

Rozā elfs

Rozā elfs

Vidēji agra ražīga tomātu šķirne. Augļi rozā krāsā, sirds formas, miltaini, maz sēkloti, skaisti un garšīgi tomāti, to svars 150-180 gr. Auga augstums 1,7 m. Audzē ar 2 galotnēm.

Šokolādes Amazone

Šokolādes Amazone

Vidēji agra tomātu šķirne ar kartupeļu tipa lapām. Augļi tumši brūnā krāsā,svars līdz 200-300 g. Auga augstums 1,4-1,6 m. Audzē ar 2 galotnēm.

Rubija pārsteigums

Rubija pārsteigums

Vidēji agra šķirne. Augļi gaiši brūngani sarkanā krāsā, ļoti skaisti, miltaini, saldi,aromātiski. Svars līdz 800 g. Auga augstums 1,5-1,6 m. Audzē ar 2 galotnēm. Laba izturība pret slimībām.

Melnā sirds

Melnā sirds

Vidēji vēlīna šķirne, ar tumši brūngani sarkaniem sirds formas augļiem. Tomāti miltaini, saldi, svars 200-350 g. Auga augstums 1,5-1,6 m. Var audzēt uz 2 galotnēm.

Breda atoma vīnogas

Breda atoma vīnogas

Vidēji agra šķirne. Augļi ar olivzaļo nokrāsu ar sarkanām, brūnam, zilām svītrām kā vīnogas aug ķekaros, saldi, ar interesantu garšu un aromātu. Augu augstums 1,7-1,8 m. Var audzēt uz 2-3 galotnēm. Ražo ilgi.

Seržants Peppers

Seržants Peppers

Vidēji agra, ražīga tomātu šķirne. Augļi tumši rozā krāsā, pie kātiņa zili, sirds formas, miltaini, ar labu garšu. Augļu svars līdz 250 g. Auga augstums siltumnīcā 1,8-2 m. Audzē ar 1-2 galotnēm. Rudenī paliek pilnīgi zili violeti.

Sibīrijas rozā tīģeris

Sibīrijas rozā tīģeris

Vidēji agra ražīga šķirne, ar skaistiem violeti rozā krāsās tomātiem, ar nelielo svītrojumu. Aug lielajos ķekaros pa 6-15 gab., kuru svars ir no 100 līdz 250 g. Auga augstums līdz 2m. Audzē ar 1-2 galotnēm.

Dabas noslēpums

Dabas noslēpums

Vidēji vēlīns divkrāsu tomāts izsmalcinātai gaumei ar neatkārtojamu garšu. Augļu svars līdz 500 g. Auga augstums 1.8-2 m. Audzē ar 2 galotnēm.

Vara upe

Vara upe

Vidēji agra trīskrāsu šķirne. Augļi ļoti garšīgi, sulīgi, ar plānu miziņu svars 150-350 g. Auga augstums 1,2-1,3 m. Var audzēt uz 1-3 galotnēm.

Īru strīpainais

Īru strīpainais

Vidēji agra ražīga tomātu šķirne. Augļi plakanas formas, ļoti skaisti, sarkanīgi brūni ar zaļam svītrām. garšīgi, svars 100-300 g. Auga augstums 1,5 m. Audzē ar 2-3 galotnēm.

Ķīnas mūris

Ķīnas mūris

Viena no agrākajām paprikas šķirnēm. Augļi konusveida, ar biezām (apmēram 6-8 mm) sienām, Veido kompaktu, 0,7 m augstu krūmu. Šķirne piemērota audzēšanai siltumnīcās, lecektīs, uz lauka.

Asia

Asia

Itāļu selekcijas šķirne, kura strauji kļuva populāra Polijas komercdārzos un ir pieprasīta arī Latvijā. Ogas lielas,iegareni koniskas, dažkārt it kā sadalītas - ar iedobīti pa vidu,augsts 1.klases ogu iznākums, krāsa spilgti sarkana, tās saldas un aromātiskas, augstražīga šķirne. Salīdzinoši izturīga pret sakņu slimībām, bet ieņēmīga pret miltrasu.

Vivaldi

Vivaldi

Vidēji agrīna šķirne ar nedaudz iegareni koniski sarkanām, spīdīgām ogām, kuras pēc izmēra mazliet mazākas kā Sonata, bet tās stingrākas un izturīgākas transportējot, arī pret mehāniskiem bojājumiem, ar teicamu garšu un aromātu, nogatavojoties ogas kļūst tumšākas, šķirne vidēji izturīga pret miltrasu un pelēko puvi

Sonata

Sonata

1998.gadā izveidota, nīderlandes selekcijas šķirne, kura strauji iekaro popularitāti Eiropā(izveidota krustojot pazīstamās šķirnes Polka un Elsanta).Ogas intensīvi sarkanas, izlīdzinātas formas, šķirne izturīga karstā un sausā laikā, labi panes arī lietusgāzes. Ogu lielums pēc pirmā vākuma strauji nesamazinās, ir laba ziemcietība.

bottom of page