top of page

Zemenes

ASIA - itāļu selekcijas šķirne, kura strauji kļuva populāra Polijas komercdārzos un ir pieprasīta arī Latvijā. Ogas lielas,iegareni koniskas, dažkārt it kā sadalītas - ar iedobīti pa vidu,augsts 1.klases ogu iznākums, krāsa spilgti sarkana, tās saldas un aromātiskas, augstražīga šķirne. Salīdzinoši izturīga pret sakņu slimībām, bet ieņēmīga pret miltrasu.

SOLD OUT
0,00 €

DELUXE- Vidēji agra Franču izcelsmes šķirne ar labu garšu un aromātu. Ogas spilgti sarkanas, blīvas. Šķirnei "Deluxe" ir garšīgas vienāda lieluma ogas. Viena reize nogatavojas daudz ogu, lielākā daļa ogu ir pirmās klases, kāti, uz kuriem karājas ogas, ir gari, tāpēc ogas ir viegli pamanāmas - šis īpašums ļauj ātri savākt lielu skaitu ogu, dod labu ražu otrajā ražas gadā. 

SOLD OUT
0,00 €

FLAIR - Nīderlandes selekcijas 2003.gada šķirne,  Ogas spilgti sarkanas, nogatavojoties kļūst tumšākas, izteikti koniskas formas, ļoti laba garša, nav ieņēmīga pret miltrasu. Ieteicams stādus profilaktiski kodināt pirms stādīšanas pret "Phytoptora Cactorium".

Ir piejams
0,20 €

FRIDA Norvēģu selekcijas šķirne. Vidēji agra. Ogas ļoti lielas un lielas, blīvas, tumši sarkanā krāsā, samtainas, garšīgas  ar ļoti labu garšu un aromātu. Ļoti ražīga, veido daudz stīgas. Vienkārši izcila šķirne. Ogas guļ uz zemes, tāpēc ieteicams mulčet ar salmiem vai kūdru.

SOLD OUT
0,00 €

VIVALDI - vidēji agrīna šķirne ar nedaudz iegareni koniski sarkanām, spīdīgām ogām, kuras pēc izmēra mazliet mazākas kā Sonata, bet tās stingrākas un izturīgākas transportējot, arī pret mehāniskiem bojājumiem, ar teicamu garšu un aromātu, nogatavojoties ogas kļūst tumšākas, šķirne vidēji izturīga pret miltrasu un pelēko puvi

Ir piejams
0,20 €

WENDY-Agra zemeņu šķirne. Ogas plati koniskas formas spilgti sarkanā krāsā ar labu aromātu. Vidēji izturīga pret miltrasu, saglabā izlīdzinātu ogu lielumu visu sezonu, bet jānodrošina labi audzēšanas apstākļi, jo sliktāk aug stresa apstākļos. 

0,20 €
Ir piejams

SAGA-HONOKA-Jauna Japāņu vidēji agrīna šķirne. Ogas ir īpaši sulīgas bet arī blīvas un tiem ir spilgti sarkana krāsa. Šķirnei ir skaista trīsstūra forma, un tām piemīt salda garša.

Ir piejams
0,20 €

ELIANNY- Jauna nīderlandiešu šķirne. Ogas ienākas agri. Tās ir lielas, spīdīgas, stingras, blīvas, saldas, sulīgas, aromātiskas. Neslimo ar pelēko puvi.

SOLD OUT
0,00 €
Aizpildiet pasūtījuma formu

Piegāde

    Piegāde ar "OMNIVA"-- 5.50 € neatkarīgi no stādu skaita.

Pasūtījumā jānorāda mobilā tālruņa numurs uz kuru Jums atnāks īsziņa ar kodu, un tuvākā pakomāta adresi.

Piegādes laiks 1-2 dienas. Ir iespēja piegādāt ar kurjeru.

bottom of page